ÁLLÁSLEHETŐSÉG – VEGYÉSZMÉRNÖK

Amennyiben szeretnél egy dinamikusan fejlődő nemzetközi tulajdonú – GRP profilokat gyártó- cégnél dolgozni várjuk jelentkezésedet, hogy Te is csapatunkat erősítsd.

Cégünk, Magyarországon egyedülálló üvegszállal és gyantával erősített műanyag profilok gyártásával foglalkozik, amit hazai, nemzetközi és Európán kívüli piacokon értékesít.

FELADATOK

  • Az alapanyagok, gyártási segédanyagok beszállításának és feldolgozásának ellenőrzése, irányítása.
  • A rendelkezésre álló berendezések elhelyezésének és rendszerbe illesztésének irányítása, az ellenőrzési pontok kialakítása, és a mérőműszerek, valamint a beavatkozásra lehetőséget adó berendezések elhelyezése
  • Az új berendezések üzembe helyezése, a gépek termék vagy műszakváltást megelőző beállítása
  • Az ellenőrzési pontokon a gyártási paraméterek figyelemmel kísérése és a szükséges technológiai beavatkozások elvégzése
  • Az üzemzavarok, minőségi problémák kivizsgálása és elhárítása.
  • A zavartalan alapanyag ellátás biztosítása és a gyártási feltételek folyamatos fenntartása
  • Átadás előtt a létesítményre vonatkozó biztonsági előírások betartásának ellenőrzése
  • Az üzemre, gyártási folyamatokra vonatkozó tűzrendészeti, munkavédelmi, környezetvédelmi, zajvédelmi rendszabályok betartása
  • Kémiai és fizikai laboratóriumi kísérletek végzése

ELŐNY

  • vezetői tapasztalat
  • stressztűrő képesség

AMIT NYÚJTUNK

  • Versenyképes fizetés, bónusz
  • Utiköltség térítés
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőséggel
  • Modern munkakörnyezet, folyamatos fejlesztések
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Csapatmunka

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi telefonon és e-mail címre várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal.

Szmodics Szilvia: +36 93/510-017

munka@avius.hu

ÁRAJÁNLAT KÉRÉS