ÁLLÁSLEHETŐSÉG – ÜZEMVEZETŐ

Amennyiben szeretnél egy dinamikusan fejlődő nemzetközi tulajdonú – GRP profilokat gyártó- cégnél dolgozni várjuk jelentkezésedet, hogy Te is csapatunkat erősítsd.

Cégünk, Magyarországon egyedülálló üvegszállal és gyantával erősített műanyag profilok gyártásával foglalkozik, amit hazai, nemzetközi és Európán kívüli piacokon értékesít.

FELADATOK

• Megrendelések időbeni teljesítése, vevőigények és kapacitás alapján

• Megrendelések ütemezése

• Létszám hatékony foglalkoztatása, létszámgazdálkodás, csoportvezetők megfelelő irányítása

• Megrendelések dokumentációjának ellenőrzése, különös tekintettel a rajzok és alkatrészleírás egyezőségére

• Megrendelések dokumentációinak és vevő igényeknek megfelelő minőségben való feldolgozása, csomagolása

• Munkalapok napi szinten való kitöltése

• Új, hatékonyabb megoldások folyamatos keresése

• Közvetlen vevőhöz szállítandó áruk megfelelő feliratozása és elkülönítése

ELŐNY

  • vezetői tapasztalat
  • stressztűrő képesség

AMIT NYÚJTUNK

  • Versenyképes fizetés, jelenléti bónusz
  • Útiköltség térítés
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőséggel
  • Modern munkakörnyezet, folyamatos fejlesztések
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Csapatmunka

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi telefonon és e-mail címre várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal.

Szmodics Szilvia: +36 93/510-017

munka@avius.hu

ÁRAJÁNLAT KÉRÉS